MENÜ

Deniz Araçları

Deniz araçları kiralama hizmetleri de sunan firmamız tüm sahil kesiminde bulunan illere hizmet sağlamaktadır.

Bu alana uygun kiralık araç bulunamadı.

Deniz araçları kiralama hizmetleri de sunan firmamız tüm sahil kesiminde bulunan illere hizmet sağlamaktadır. Saatlik, günlük, aylık ve uzun dönem kiralama hizmetleriniz için sorunsuz bir şekilde tercih edebileceğiniz firmamız sizlere ekonomik fiyatlarla keyifli anlar yaşayabilme garantisi sunmaktadır.

Sevdiklerinizle farklı aktiviteler yapmak istiyorsanız ya da onlara sürprizler gerçekleştirmek istiyorsanız deniz araçlarımızdan dilediğinizle kiralama işlemlerini gerçekleştirebilir ve özel anları kolaylıkla oluşturabilirsiniz.

Tekne Kiralama Sahibinden

Deniz araçları kiralama işlemleri yapmak isteyen müşteriler genellikle sahibinden tekne kiralama işlemlerine yönelmektedir. Ancak bu durumda da çok memnun kalınamadığı gibi çeşitli pürüzlerde ortaya çıkabilmektedir. Firmamızdan yapacağınız kiralama işlemlerinde herhangi bir sorun yaşama ihtimalini olmadığı gibi ekonomik fiyatlar ile de kiralamanızı yapabilirsiniz. Üstelik bünyemizde birçok deniz aracının bulunması sayesinde dilediğiniz aracı seçebilme şansınız da bulunmaktadır.

Saatlik Tekne Kiralama

Deniz araçları kiralama işlemleri günümüzde evlilik teklifleri, bekârlığa veda partileri ve doğum günü etkinleri gibi durumlarda saatlik kiralama işlemleri olarak tercih edilebilmektedir. Tüm deniz araçlarımızı ister saatlik ister günlük isterseniz de uzun dönem olarak kolaylıkla kiralayabilir ve hatta esnek saat opsiyonlarımızdan da yararlanabilirsiniz.

Konaklamalı Yat Kiralama Fiyatları

Yaz aylarında ya da sevdiklerinizle özel zamanlar geçirmek istediğinizde talep edebileceğiniz konaklamalı yat araçlarımız da bulunmaktadır. Sizler firmamızın sunmuş olduğu tüm avantajlardan ve araçlarından talep ettiğiniz gün ve saat diliminde ekonomik fiyatlar eşliğinde yararlanabilirsiniz. Firmamızdan sadece talep edin ve sevdiklerinizle anın tadını doyasıya yaşayın.

İstanbul Yat Kiralama Fiyatları

Deniz araçları kiralama fiyatları içinde web sitemizde yer alan teklif al butonlarını kullanarak kolaylıkla tekliflerimizi görebilirsiniz. Ancak özellikle yaz ayları adına erken rezervasyon işlemlerini tamamlarsanız yer bulma sıkıntısı yaşamaz ve erkenden tatil işlemlerinizi uygun fiyatlarımız eşliğinde tamamlayabilirsiniz.

Gizlilik Politikası
Bu site, hizmetlerini sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezlerden yararlanıyor. İnceleyin