MENÜ

İkinci El Araç Kiralama

İkinci el araç kiralama hizmetleri de sunan firmamız dilediğiniz marka ve model arabaların ikinci el bir şekilde sizlere kiralanmasını sağlamaktadır.

İkinci el araç kiralama hizmetleri de sunan firmamız dilediğiniz marka ve model arabaların ikinci el bir şekilde sizlere kiralanmasını sağlamaktadır. Dilediğiniz her model adına kiralama hizmetlerimiz ekonomik fiyatlarla gerçekleştirildiği gibi Türkiye’nin tamamına araç kiralama hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Sahip olduğumuz geniş araç filomuz sayesinde sorunsuz bir şekilde dilediğiniz zaman aralıklarında talep ettiğiniz araçlar adına rezervasyon oluşturabilir ve işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Günlük Araç Kiralama

İkinci el araç kiralama işlemlerimiz tamamen sizin talep ettiğiniz saat ve gün sayısına göre gerçekleştirilebilmektedir. İster günlük isterseniz de haftalık olarak dilediğiniz zaman aralığında araçlarımız adına başvuruda bulunabilirsiniz. Aynı zamanda firmamız esnek saat ve gün aralığı da sağladığından dolayı teslimat günlerinizde herhangi bir sorun yaşamadan işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Uzun Süreli 2. El Araç Kiralama

İkinci el araç kiralama hizmetleri genellikle yıllık kiralama hizmetlerinde talep edilmektedir. Tıpkı saatlik ve günlük uygulamalarımızda olduğu gibi aylık ve yıllık kiralama hizmetlerinde de müşterilerimize aynı opsiyonları sunarak kiralama süreçlerini sorunsuz geçirebilmelerine özen göstermekte ve firmamızdan memnun kalabilmenize destek olmaktayız.

2. El Araç Kiralama Fiyatları

2.el araç kiralama fiyatları araçların marka ve modeline göre değişkenlik göstermektedir. Bunun yanı sıra kiralamak istediğiniz zaman aralıkları da fiyatlarda etki etmektedir. İkinci el araç kiralama fiyatlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için sitemizde bulunan teklif al butonlarını kullanarak anında fiyat tekliflerimizi görebilir ve işlemlerinizi hızla başlatabilirsiniz.

Gizlilik Politikası
Bu site, hizmetlerini sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezlerden yararlanıyor. İnceleyin