MENÜ

Otomobil Kiralama

Otomobil kiralama genellikle araba kiralama veya araç kiralama diye anılır. İnfo Araç Kiralama olarak her marka ve model kiralık otomobil hizmeti sunmaktayız.

Otomobil kiralama genellikle araba kiralama, kiralık oto veya araç kiralama diye anılır. İnfo Araç Kiralama olarak her marka ve model kiralık otomobil hizmeti sunmaktayız. Kiralık otomobil modelleri arasında Sedan, Station Wagon, Cabrio, Coupe, Hatchback, Mpv ve Roadster kasa tiplerinin tümü bulunmaktadır. Lüks otomobil, klasik otomobiller veya güncel otomobiller hepsi 2. el ya da sıfır KM olarak kiralama yapılmaktadır.

Kiralık Oto Nasıl Oluyor?

Kiralık oto hizmeti almak için 18 yaşını doldurmuş kişiler veya şirketler başvurabilir. Başvuran kişinin ehliyeti olması yeterlidir. Senetsiz ve kefilsiz oto kiralama yapıyoruz. Kiralık oto için talepte bulunmak için “TEKLİF AL” butonunu tıklayıp gerekli bilgileri göndererek işlemi başlatabilirsiniz.

Kiralık Otomobil Fiyatları

İnfo Araç Kiralama olarak otomobil kiralama fiyatları konusunda en uygun fiyat ve esnek ödeme şekilleri sunuyoruz. Nakit ödeyebileceğiniz gibi kredi kartına taksitle otomobil kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Gizlilik Politikası
Bu site, hizmetlerini sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezlerden yararlanıyor. İnceleyin