MENÜ

Karavan Kiralama Fiyatları

Karavan kiralama fiyatları son yıllarda insanların sıklıkla öğrenmeye çalıştığı konular arasında yer almaktadır.
Karavan Kiralama Fiyatları
Karavan Kiralama Fiyatları

Karavan kiralama fiyatları son yıllarda insanların sıklıkla öğrenmeye çalıştığı konular arasında yer almaktadır. Özellikle pandemi dönemiyle birlikte insanların tatil anlayışları değişerek otellerde kalmak yerine kamp alanlarında tatil yapmayı tercih etmektedirler. Çocuklu aileler ve gençler de bu kampları karavan rahatlığında yapmak ve keyifli anlar yaşamak ve şehir şehir gezmek istemektedir.

Bizler de İnfo Araç Kiralama şirketi olarak pek çok araba şirketine nazaran araçlarımızı çeşitlendirerek karavan, deniz araçları, hava araçları ve otomobiller olmak üzere günlük, aylık, haftalık ve uzun süreli olarak müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Üstelik ister 2.el araba isterseniz de sıfır kilometreli araçlarla kiralama işlemlerinizi yapabilir ve sorunsuz bir geziyi uygun fiyatlar eşliğinde gerçekleştirebilirsiniz.

Birçok karavan çeşidini hizmetinize sunan firmamız; motokaravan, çekme karavan, Pick-up karavan, minibüs karavan, küçük karavan ve özel yapım karavanlarla sizlere sorunsuz karavan kiralama hizmeti sağlamaktadır. Sizler de karavan gezilerini deneyimlemek isteyenlerdenseniz hemen firmamız ile iletişime geçerek karavan kiralama ücretlerimizi öğrenebilirsiniz.

Çekme Karavan Kiralama Fiyatları

Karavan kiralama ücretleri Antalya ilinde sıklıkla araştırılmaktadır. En turistik yerler arasında görülen Antalya ili insanların doğa le iç içe olmak istemesine de neden olmaktadır. Ormanlık alanları sahil kenarları ile kamp yapmak isteyen insanların karavan kiralama isteklerine karşılık vermektedir. Çekme karavan kiralama ücreti ise en düşük 299 ₺’ den başlayan fiyatlarla müşterilerimize sunulmaktadır.

Motokaravan Kiralama Fiyatları

Motokaravan kiralama ücretleri de oldukça araştırılan konular arasında yer almaktadır. Özellikle 3-4 kişilik kamp tatiline çıkmak isteyen insanların tercih ettiği motokaravan modellerimiz ister sıfır km karavan olarak isterseniz de 2.el motokaravan olarak kiralanabilmektedir. 1099 ₺’den başlayan motokaravan modellerimiz hakkında tüm detaylı bilgiler için hemen firmamızla irtibata geçebilir ve kiralama hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Doblo Karavan Kiralama Fiyatları

2023 model sıfır Doblo karavan modellerimizde kullanıcılarını memnun edecek tüm özelliklere sahiptir. Sizler de doblo karavan kiralama ücretleri nedir diye merak ediyorsanız günlük 750 ₺’den başlayan fiyatlar eşliğinde sıfır karavan modellerini firmamızdan temin edebilirsiniz. Dilerseniz 2.el doblo karavan modellerimiz içinde firmamızla görüşme sağlayabilirsiniz.

Transporter Karavan Kiralama Fiyatları

Karavan kiralama fiyatları Bursa ilinde yaşayan ya da oraya karavanla gitmek isteyen insanlar tarafından araştırılmaktadır. Sizler de transporter karavan kiralama işlemlerini tamamlayarak dilediğiniz şehirlerde kamp yapmaya gidebilir aracın rahatlığını uzun yolda tadabilirsiniz. İster bulunduğunuz il için isterseniz de diğer iller için hem saatlik hem günlük hem de uzun süreli olarak araçlarımızı kiralayabilirsiniz.

Pickup Karavan Kiralama Fiyatları

Pickup karavan kiralama ücretlerimiz de tıpkı diğer karavan modellerimiz gibi oldukça uygun fiyatlar eşliğinde gerçekleştirilmektedir. Özellikle arazi alanlarında rahat kamp yapmak isteyen müşterilerimizin tercih ettiği 4×4 pickup karavan modellerimiz kullanıcılarının tüm isteklerini karşılayabilecek özelliklerle donatılmıştır. 1119₺’den başlayan fiyatlarla kiralanan karavan modelimiz için teklif al butonundan kolaylıkla teklif alabilir ve kullanacağınız süreye göre net fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Mercedes-Benz Vito Karavan Kiralama Fiyatları

Karavan kiralama fiyatları Ankara ilinde yaşayan kişilerinde sıklıkla araştırdığı konular arasında yer almaktadır. Türkiye’nin hemen her iline araç kiralama hizmeti sunan firmamız müşterilerinin konforunu da düşünerek Mercedes- Benz Vito karavan kiralama işlemlerini de yapmaktadır.

Özellikle kalabalık kamp veya geziler için tercih edilen vito karavan modellerimiz günlük 1480 ₺’den başlayan fiyatlar ile hizmetinize sunulmaktadır. Sizler de aracı talep ettiğiniz gün veya saat aralığını teklif al butonundan belirterek size en uygun teklif edilen tutarları inceleyebilirsiniz.

Camper Karavan Kiralama Fiyatları

Camper karavan kiralama araçlarımız da müşterilerimizin sıklıkla tercih ettiği gezi araçlarımız arasında yer almaktadır. Hem sıfır hem de 2.el karavan olarak kiralama yapan firmamız günlük minimum seviyelerde kiralama ücreti alarak otellere tonlarca ödeyeceğiniz paralardan kurtularak tatil yapabilmenize üstelik doğa ile iç içe olabilmenize imkân sunmaktadır. Siz de karavan kiralama fiyatları 2022 sahibinden aramaları yapıyorsanız arayışlarınıza son vererek İnfo Araç kiralama firmamızdan gönlünüze göre dilediğiniz karavan modellerini uygun fiyatlar eşliğinde kiralayabilir ve sevdiklerinizle eğlenceli gezilere çıkabilirsiniz.

Bu yazıyı paylaşın:

Gizlilik Politikası
Bu site, hizmetlerini sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezlerden yararlanıyor. İnceleyin