MENÜ

Kiralık CAT 428 Yükleyici Kazıyıcı Kepçe

CAT 428 Kiralama
Kiralık CAT 428 İş Makinesi
İş Makinesi Kiralama İstanbul

2. El Araç Kiralama
Kiralık
İş Makinesi
Kazıcı
Model Yılı
2022
Uzun Dönem
Kiralık
İstanbul > Tuzla
Çekiş
4×4
Kilometre:
2000 KM
Günlük Fiyat
1.400 ₺

Kiralık CAT 428 Yükleyici Kazıyıcı Kepçe Araç Açıklaması

İNFO ARAÇ KİRALAMA, kiralık Cat 428 kazıcı yükleyiciyi hizmete sunmaktan gurur duyar. Bu güçlü ve sağlam makine, her türlü projeyi kısa sürede tamamlayacaktır. Yüksek salınımlı tork konvertörü sistemi, dört adede kadar entegre çalışma modu ve güvenilir performans sunan 6 silindirli motor gibi özellikleriyle bu kazıcı yükleyici kiralama, bir sonraki büyük ölçekli projeniz için ideal seçimdir.

CAT 428, güvenilir ve verimli bir kazıcı yükleyici arıyorsanız mükemmel bir seçimdir. İNFO ARAÇ KİRALAMA’da sertifikalı teknisyenlerden oluşan ekibimiz, çalışma ortamınız için doğru makineyi seçtiğinizden emin olabilmeniz için kapsamlı bir teknik özellikler listesi sağlayacaktır. Makinenizin ağır yük altında veya son derece zorlu arazilerde bile optimum performansı koruyacağını bilerek içiniz rahat olabilir.

Tüm inşaat projelerinde zamanlamanın ne kadar önemli olduğunu biliyoruz, bu nedenle kiralama sürecimizi kolaylık ve verimlilik üzerine tasarladık ayrıca kaliteden ödün vermeden mümkün olan en kısa sürede. Kiralık Cat 428 kazıcı yükleyicimiz İstanbul‘da ve Türkiye genelinde mevcuttur. CAT 428 kiralamak bekleme sürelerini azaltmanıza, arıza sürelerini önemli ölçüde azaltmanıza ve projeleri rayında tutmanıza olanak tanır. CAT 428 ile üretkenlik kaybıyla ilişkili ekstra maliyetlerle muhatab olmazsınız.

İster bizden kiralayın ister satın alın, olağanüstü müşteri hizmetlerine olan bağlılığımız değişmeden kalır. Sadece seçiminizden memnun kalmanızı değil, bizimle olan ilişkinizden gerçekten faydalanmanızı istiyoruz. Kiralık Cat428 Kazıcı Yükleyici hakkında daha fazla bilgi edinmek için bugün bize ulaşın!

Cat 428 Kiralama
Cat 428 Kiralama

CAT 428 Yükleyici Kazıyıcı Avantajları

  1. Cat 428 Yükleyici Kazıyıcı, çeşitli uygulamalar için kullanılabilen çok yönlü bir makinedir.
  2. Cat 428 Yükleyici Kazıyıcı, en zorlu işler için bile yeterli güç sağlayan güçlü bir motorla donatılmıştır.
  3. Cat 428 Yükleyici Kazıyıcı ayrıca en zorlu şantiyelerin bile zorluklarına dayanacak şekilde tasarlanmış sağlam bir şasiye sahiptir.
  4. Cat 428 Yükleyici Kazıyıcı, çeşitli uygulamalar için kullanılabilen çok yönlü bir makinedir.
  5. Cat 428 Yükleyici Kazıyıcı, işi hızlı ve verimli bir şekilde yapmak için bol miktarda güç sağlayan güçlü bir motora sahiptir.
  6. Cat 428 Yükleyici Kazıyıcı ayrıca ağır hizmet kullanımının zorluklarına dayanabilecek dayanıklı bir tasarıma sahiptir.

Kiralık CAT 428 Yükleyici Kazıyıcı Kepçe Araç Özellikleri

Araç Durumu:
2. El Araç Kiralama
Araç Tipi:
İş Makinesi
Kasa Tipi:
Kazıcı
Kiralama Süresi:
Uzun Dönem Kiralama
Günlük Fiyat:
1.400₺
Model Yılı:
2022
Renk:
Sarı
Vites:
Otomatik
Çekiş:
4×4
Araç Konumu:
İstanbul > Tuzla
Kasko:
Full Kasko
Yakıt:
Dizel
Beygir Gücü:
Motor Hacmi:
Model Serisi:
428
Kilometre:
2000 KM

Formu Doldurun

Gizlilik Politikası
Bu site, hizmetlerini sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezlerden yararlanıyor. İnceleyin