MENÜ

Kiralık Konteyner İstanbul 7x3M 1+1 WC Duş Mutfak Yaşam Konteyneri

Kiralık Konteyner İstanbul
Kiralık Sıfır Konteyner (Kullanılmamış)
Kiralık Mutfak Yaşam Konteyneri

Sıfır Araç Kiralama
Kiralık
Konteyner
Yaşam Konteyneri
Model Yılı
2023
Aylık
Kiralık
İstanbul > Ferhatpaşa
Çekiş
Seçiniz…
Günlük Fiyat
35 ₺

Kiralık Konteyner İstanbul 7x3M 1+1 WC Duş Mutfak Yaşam Konteyneri Araç Açıklaması

Kiralık Konteyner İstanbul

İster İstanbul‘daki evinizde tadilat yapıyor olun, ister sadece fazladan eşya depolamanız gerekiyor olsun, güvenli ve nispeten uygun fiyatlı bir kiralık konteyner arıyor olabilirsiniz. İstanbul konteyner kiralama çözümleri tedarikçisi büyük fark yaratabilir. Eşyalarınızın kısa veya uzun süreli taşınması için yüksek kaliteli, güvenli konteynerler sağlarlar. Her kiralama, rekabetçi bir fiyatla uygun teslimat, teslim alma ve kurulum hizmetlerini içerir. Güvenli bir kiralık konteyner, müşterilere eşyalarının güvende olduğunu ve onlara tekrar erişmeye hazır olana kadar yoldan uzakta olduğunu bilerek gönül rahatlığı sağlar. İstanbul konteyner kiralamakla ilgili bu kadar çok seçenek olması bunaltıcı olabilir. Boyut ve kullanım süresini gerektiği gibi özelleştirmenize olanak tanıyan bir tane bulduğunuzdan emin olun.

Kiralık Sıfır Konteyner (Kullanılmamış)

Kullanılmamış yeni Konteyner kiralamak, eşyalarını depolamak için ekstra alana ihtiyaç duyanlar için mükemmel bir seçimdir. İster bir tadilatın ortasında olun, ister sadece büyük eşyaları depolamak için bir yere ihtiyacınız olsun, kiralık sıfır konteyner ile eşyalarınızın güvende ve emniyette kalacağına güvenebilirsiniz. Sadece çeşitli boyutlarda olmakla kalmazlar, aynı zamanda uygun fiyatlıdırlar ve doğrudan kapınıza kadar teslim edilebilirler! Kolaylık ve esneklik sağlarken, depoladığınız her şeyin dış etkenlerden zarar görmeden kalacağı konusunda içinizin rahat olmasını sağlarlar. Rekabetçi fiyatlar ve iyi müşteri hizmetleri ile bu kadar çok insanın depolama ihtiyaçları için sıfır konteyner kiralamaya karar vermesi şaşırtıcı değildir.

Kiralık 7x3M 1+1 WC Duş Mutfak Yaşam Konteyneri

Rahat ama geniş bir konteyner ev kiralamak ister misiniz? Eğer öyleyse, bu kiralık 7x3M 1+1 WC duş mutfak yaşam konteyneri sizin için mükemmel bir seçenektir. Buzdolabı, fırın ve set üstü ocak ile tamamlanan birleşik oturma/yemek/mutfak alanı ile geniş bir alan sunar. Evden uzaktaki evinizi tamamlamak için kendi özel tuvalet ve duşunuza sahip olmanın rahatlığını da yaşarsınız. Ve sadece çatı pencereleri ve klima gibi modern özelliklerle şık bir şekilde tasarlanmakla kalmaz, aynı zamanda ihtiyacınız olan her yerde kiralamak ve kurmak inanılmaz derecede kolaydır! İşte bu, hayat sizi nereye götürürse götürsün uygun fiyatlı bir tatilin keyfini çıkarmanın mükemmel bir yoludur.

Kategoriler:
,
Marka:

Kiralık Konteyner İstanbul 7x3M 1+1 WC Duş Mutfak Yaşam Konteyneri Araç Özellikleri

Araç Durumu:
Sıfır Araç Kiralama
Araç Tipi:
Konteyner
Kasa Tipi:
Yaşam Konteyneri
Kiralama Süresi:
Aylık Kiralama
Günlük Fiyat:
35₺
Model Yılı:
2023
Renk:
Gri
Vites:
Seçiniz…
Çekiş:
Seçiniz…
Araç Konumu:
İstanbul > Ferhatpaşa
Kasko:
Standart Kasko
Yakıt:
Soba
Beygir Gücü:
Motor Hacmi:
Model Serisi:
1+1 Mutfak WC Duş Yaşam Konteyneri
Kilometre:

Formu Doldurun

Gizlilik Politikası
Bu site, hizmetlerini sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezlerden yararlanıyor. İnceleyin