MENÜ

Uzun Dönem Maden Kamyonu Kiralama CAT 797F

Maden Kamyonu Kiralama
Uzun Dönem Maden Kamyonu Kiralama
CAT 797F

 

Sıfır Araç Kiralama
Kiralık
İş Makinesi
Hafriyat Kamyonu
Model Yılı
2023
Uzun Dönem
Kiralık
Ankara > Kahramankazan
Çekiş
4×4
Kilometre:
0 KM
Günlük Fiyat
15.000 ₺

Uzun Dönem Maden Kamyonu Kiralama CAT 797F Araç Açıklaması

Uzun Dönem Maden Kamyonu Kiralama

CAT 797F Maden Kamyonu

Ağır hizmet kamyonları için bir numaralı kaynağınızdan uzun vadeli maden kamyonu kiralama CAT 797F‘yi kiralama yapmadan önce özellikleri ve gücünü inceleyin.

Maksimum 364 ton yük için derecelendirilmiştir ve güvenilir frenleme gücü için ani durdurma valfine sahip çift iki aşamalı hidrolik silindir ile birlikte gelir. Bağımsız azot/yağ silindirleri, arka destek pimleri arasındaki bağlantı, üst ve alt çift makas bağlantıları üstün manevra kabiliyeti sağlar. Bu etkileyici araç, zorlu arazilerde bile sorunsuz çalışma için çift redüksiyonlu planet tipi şanzımana ve tamamen serbest akslara sahiptir. 225 yd³ / 172 m³’e kadar perdahlama kapasitesi, 4542 l yakıt deposu (Tier 4), 44 inç x 63 inç jantlar ve 38900 Btu/h ısıtma cihazı/buz çözücü ile her işi her hızda halledebilirsiniz. Yığma (SAE 2:1)* 330 yd³ / 252 m³ toprak yükü ve taşıma kapasitelerini en üst düzeye çıkarırken, arka servis frenleri günün her saatinde güvenilir çalışma sağlar. Ayrıca CMD paketi ile isteğe bağlı Kilitlenme Önleyici Fren Sistemi (ABS) içerir. Ve en zorlu FOPS standartlarını bile karşılar! Sadece sizin için performans, güvenilirlik, konfor ve ileri teknolojide en iyisini sunan verimli Uzun Vadeli Maden Kamyonu Kiralama CAT 797F‘i elinize alın.

Maen kamyonu kiralama
Maen kamyonu kiralama

Maden Kamyonu Kiralama

CAT 797F

Bu güçlü CAT 797F Maden Kamyonu Kiralama, en zorlu madencilik operasyonlarını üstlenmek için güvenilir ve verimli bir araca ihtiyaç duyan işletmeler için mükemmel bir seçimdir. CAT 797F, sağlam 5 akslı tasarımı ve hassas dönüşler yapmanızı sağlarken aynı zamanda yükünüz üzerinde tam kontrol sahibi olmanızı sağlayan entegre kontrol sistemi sayesinde ciddi bir güce sahiptir. Havalı süspansiyonlu koltuklar, yerleşik bilgisayar sistemleri ve aktivite monitörleri ile tamamlanan konforlu kabin düzeni sayesinde uzun vardiyalar sırasında konfor da sağlanır. Hepsinden iyisi, şantiyenizde üretkenliği optimize etmenize yardımcı olacak bu makineye düşük maliyetli erişim elde edeceksiniz.

Bizimle iletişime geçerek teklif alabilir ve ve istediğibiz zaman Cat 797F maden kamyonunuzu kiralayabilirsiniz.

Uzun Dönem Maden Kamyonu Kiralama CAT 797F Araç Özellikleri

Araç Durumu:
Sıfır Araç Kiralama
Araç Tipi:
İş Makinesi
Kasa Tipi:
Hafriyat Kamyonu
Kiralama Süresi:
Uzun Dönem Kiralama
Günlük Fiyat:
15.000₺
Model Yılı:
2023
Renk:
Sarı
Vites:
Otomatik
Çekiş:
4×4
Araç Konumu:
Ankara > Kahramankazan
Kasko:
Full Kasko
Yakıt:
Dizel
Beygir Gücü:
Motor Hacmi:
Model Serisi:
797F
Kilometre:
0 KM

Formu Doldurun

Gizlilik Politikası
Bu site, hizmetlerini sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezlerden yararlanıyor. İnceleyin