MENÜ

Egea Cross

Bir sonraki seyahatinize şıklık katabilecek bir kiralık araç mı arıyorsunuz? Fiat Egea Cross‘tan başkasına bakmayın!

Gösterilen sonuç sayısı: 4

Bir sonraki seyahatinize şıklık katabilecek bir kiralık araç mı arıyorsunuz? Fiat Egea Cross‘tan başkasına bakmayın! Bu lüks sedan, seyahatlerini bir üst seviyeye taşımak isteyen herkes için idealdir. Sadece konforlu bir sürüş değil, aynı zamanda sürüşünüzü daha keyifli ve unutulmaz kılacak büyük bir güç ve performansa sahiptir.

Egea Cross olağanüstü iç mekan özellikleri ve konfor sunar. Konforlu pelüş koltuklar ve geniş diz mesafesi ile sürücü koltuğundan asla kalkmak istemeyeceksiniz. Ayrıca, yumuşak süspansiyonu, araziden bağımsız olarak size optimum bir sürüş deneyimi sunar. Herhangi bir tümsek veya sarsıntılı hareket hakkında endişelenmenize gerek kalmayacak! Ayrıca Egea Cross, her yolculukta en sevdiğiniz parçaların keyfini çıkarabilmeniz için surround ses hoparlörlerine sahip etkileyici bir ses sistemine sahiptir.

Performans söz konusu olduğunda Fiat Egea Cross, turboşarjlı motoru sayesinde etkileyici bir güç sunar. İstenildiğinde büyük bir hızlanma ile birlikte, bu model uzun yollarda tam bir lüks ve stil içinde gezinmenizi sağlar. Ve şehir merkezindeki dar park yerleri için bu sedan, manevrayı pasta kadar kolay hale getiren inanılmaz bir beceriye sahiptir.

Uygun bir fiyat noktasında iyi bir değer ve lüks bir görünüm arıyorsanız, Fiat Egea Cross’u kiralamak sizin için mükemmel! Bugün uğrayın ve mevcut kiralamalarımızdan birine tercih edin.

Gizlilik Politikası
Bu site, hizmetlerini sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezlerden yararlanıyor. İnceleyin