MENÜ

FreeMont

Bugün bizden bir Fiat Freemont kiralama yaparak bir sonraki İstanbul seyahatinizi unutulmaz kılın!

Gösterilen sonuç sayısı: 4

İstanbul‘a bir tatil planlıyor ve ulaşım mı arıyorsunuz? Fiat FreeMont‘tan başkasına bakmayın! Kiralama hizmetimizle, bir Fiat FreeMont‘un lüks konforunu ve performansını parmaklarınızın ucunda hissedebilirsiniz. İster İstanbul’da rahat bir gezintiye çıkın, ister daha zorlu sürüş koşullarıyla mücadele edin, bu SUV sizi hayal kırıklığına uğratmayacak.

LED aydınlatma ve güçlü gövde hatlarını sergileyen şık dış tasarımı ile Fiat Freemont, her kalabalığın içinde öne çıkıyor. Sadece şık görünümü ile bir açıklama yapmakla kalmayacak, aynı zamanda olağanüstü yol tutuşu sayesinde sürüş sırasında daha fazla güvenin tadını çıkaracaksınız. İçeride, 5 yolcuya kadar cömert miktarda baş ve bacak boşluğunu saran rahat deri döşeme de dâhil olmak üzere kabini inşa etmek için kullanılan birinci sınıf malzemelerin lüksünü yaşayacaksınız.

Kaputunun altında 140 beygir güç üretebilen 2.0 litrelik güçlü bir motor yatıyor ve bu İstanbul’un sokaklarında çeviklikle dolaşmak için mükemmel. Daha fazla yakıt verimliliği istiyorsanız, isteğe bağlı bir dizel seçeneği de mevcuttur.

Benzinli, Elektrikli, Hybrid ,Gazlı veya dizel, hangi motor seçeneğini seçerseniz seçin, sezgisel olarak tasarlanmış 6 ileri manuel şanzıman ve tam bağımsız süspansiyon, her sürüşte daha iyi kontrol için yumuşak hızlanma ve yorulmadan viraj almanın yanı sıra iyileştirilmiş yol titreşimleri ve yol tutuşu sağlar.

Bugün bizden bir Fiat Freemont kiralama yaparak bir sonraki İstanbul seyahatinizi unutulmaz kılın!

Gizlilik Politikası
Bu site, hizmetlerini sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezlerden yararlanıyor. İnceleyin