MENÜ

Axor

Mercedes-Benz Axor size güvenilir bir sürüş sağlamaya hazır. Her büyüklükteki iş için aylık, uzun dönemli ve filo kiralama sunuyoruz.

Tek bir sonuç gösteriliyor

Taşıma ihtiyaçlarınız için güvenilir ve güçlü bir şeye mi ihtiyacınız var? Başka yere bakmanıza gerek yok. Mercedes-Benz Axor size güvenilir bir sürüş sağlamaya hazır. Her büyüklükteki iş için aylık, uzun dönemli ve filo kiralama sunuyoruz. İster şehir içinde küçük bir yolculuk isterse ülke çapında bir konvoy olsun, kamyon kiralama paketlerimiz operasyonunuzun sorunsuz ilerlemesi için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir.

Mercedes-Benz Axor, klasik bir kamyonun tüm özelliklerine sahiptir ancak lüks seviyesi yükseltilmiştir. Sekiz silindirli 530 beygir gücüne kadar güç üreten bu motor, rakipsiz yakıt verimliliği sağlarken hareket etmek ve yolda üstün konfor sağlamak için üretilmiştir. Çevik sürüş hissi, dar noktalarda manevra yapmayı özellikle kolaylaştırır ve adaptif hız sabitleyici, kör nokta asistanı ve şerit takip asistanı gibi gelişmiş teknolojilerle her seferinde güvenli bir sürüş sağlar. Sağlam yapısı aynı zamanda kullanım ömrü boyunca düşük bakım maliyetleri ve üst düzey güvenilirlik anlamına gelir, böylece hiçbir ritmi kaçırmazsınız.

Bizden araç kiraladığınızda, hem sizin hem de yükünüzün yollarda her zaman güvende kalacağına güvenebilirsiniz. Filolarımız, yakın izleme için gelişmiş aynaların yanı sıra gerektiğinde sürücülerin dikkatini dağıtan dış etkenleri azaltan isteğe bağlı güneşliklerle donatılmıştır. Bu yüzden beklemeyin – bir sonraki sevkiyatınızın Mercedes-Benz Axor ile güvenli ve şık bir şekilde yapıldığından emin olun. Bugün bir tane kiralayın!

Gizlilik Politikası
Bu site, hizmetlerini sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezlerden yararlanıyor. İnceleyin