MENÜ

R12 Toros

Güvenilir ve ikonik araçları tek bir muhteşem pakette sunan bir araç kiralama mı arıyorsunuz? Renault 12 Toros kiralama tam da aradığınız araç.

Gösterilen sonuç sayısı: 3

Güvenilir ve ikonik araçları tek bir muhteşem pakette sunan bir araç kiralama mı arıyorsunuz? Renault 12 Toros kiralama tam da aradığınız araç. Bu klasik otomobil, rafine özellikleri, performans seviyesi ve göz alıcı dış görünümü ile sizi yeni bir sürüş keyfi âlemine taşıyacak. Şirketimizin bu araçlardan oluşan filosu, kalitelerinin yüksek standartlarımıza uygun olduğundan emin olmak için dikkatle incelenmiştir.

İster daha modern dönemden bir araç arıyor olun, ister eski moda bir klasiğin peşinde olun, Renault 12 Toros her durum için mükemmeldir. 5 kapılı tasarımı ve ikonik silindir esintili çizgileri, onu her sokakta anında tanınır hale getirir. İçinde, üstün konfor sağlayan deri döşemenin yanı sıra tüm bagajlarınız için geniş saklama alanı bulacaksınız. Sadece şık bir görünüme sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda sağlam ve güvenilir motoru ile mükemmel performans seviyeleri sağlar.

Kiralık Renault 12 Toros‘larımızdan birini bugün ayırtın ve benzersiz bir lüksle tamamlanan konforlu bir sürüş deneyimini cep dostu fiyatlarla yaşamaya hazır olun! Bütçenizi kontrol altında tutarken kaliteden ödün vermeyeceğinizi bilerek bu eşsiz sürüş deneyimine adım atın. Kiralık R12 Toros‘larımızdan biriyle kilometreleri stil ve zarafetle kat edin.

Gizlilik Politikası
Bu site, hizmetlerini sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezlerden yararlanıyor. İnceleyin