MENÜ

Filo Kiralama Nedir ve Neden Önemsemelisiniz?

Filo kiralama veya filo araç kiralama olarak da bilinen filo kiralama, Türkiye’de büyüyen bir sektördür.
Filo Araç Kiralama

Filo kiralama veya filo araç kiralama olarak da bilinen filo kiralama, Türkiye’de büyüyen bir sektördür. Her büyüklükteki şirket, işletmelerinin ihtiyaçları için araç sağlamak üzere filo kiralama hizmetlerinden yararlanmaktadır. İster otomobil, ister kamyon, ister inşaat ekipmanı veya ticari faaliyetleriniz için ihtiyaç duyduğunuz diğer araçlar olsun, filo kiralama, doğrudan satın almak zorunda kalmadan ihtiyacınız olan araç türüne erişim sağlayabilir. İşte bu popüler yeni trend hakkında bilmeniz gerekenler.

Filo Kiralama Türleri

Filo kiralamanın birçok şekli vardır. Üç ana türü vardır: kısa vadeli filo kiralamalar (genellikle 1-6 ay arası), orta vadeli filo kiralamalar (6 aydan iki yıla kadar) ve uzun vadeli filo kiralamalar (2+ yıl). Kısa vadeli kiralamalar, yalnızca ara sıra araca ihtiyaç duyan işletmeler veya yılın belirli dönemlerinde daha fazla araç gerektiren mevsimsel dalgalanmalara sahip işletmeler için idealdir. Orta vadeli kiralamalar, düzenli ihtiyaçları olan ancak uzun vadeli bir kira sözleşmesi yapmak istemeyen işletmeler için idealdir. Uzun vadeli kiralamalar, şirketlerin araçları doğrudan satın almak zorunda kalmadan uzun bir süre boyunca araçlara tutarlı bir şekilde erişebilmelerini sağlar. 

Filo Kiralama Nedir
Filo Kiralama Nedir

Filo Kiralamanın Faydaları

Filo kiralama, araçları doğrudan satın almaya kıyasla çok sayıda avantaj sunar. Mevcut varlıkları satma ve yenilerini satın alma sürecinden geçmek zorunda kalmadan filo kompozisyonlarını gerektiği gibi değiştirebildikleri için işletmelere daha fazla esneklik sağlar. Ayrıca, bu görevler işletmenin kendisi yerine leasing şirketi tarafından yerine getirildiği için bakım ve onarım zahmetini ortadan kaldırır. Son olarak, ödemeler her mali yılın sonunda vergilendirilebilir gelirden düşülebilen işletme giderleri olarak kabul edildiğinden, leasing ile ilişkili vergi tasarrufları vardır. 

Info Araç Kiralama tarafından sunulan avantajlar

Info Araç Kiralama‘da, tüm sözleşme süreniz boyunca rekabetçi fiyatlandırma ve mükemmel müşteri hizmetleri desteği ile kısa, orta veya uzun vadeli kiralama düzenlemeleri için geniş bir otomobil, kamyon ve inşaat ekipmanı yelpazesi sunuyoruz. Her işletmenin kendine özgü gereksinimleri olduğunu biliyoruz, bu nedenle özel ihtiyaçlarınızı karşılayan özelleştirilmiş paketler oluşturmaya çalışıyoruz. Bunlara örnek olarak geniş kilometre sınırları ve vade uzunluğu gereksinimlerinden GPS navigasyon sistemleri veya sürücü izleme cihazları gibi özel özellik seçeneklerine kadar ve böylece bütçe kısıtlamalarınıza uyan bir uygun fiyata tam olarak aradığınızı elde edebilirsiniz.

Filo kiralama, farklı sektörlerdeki işletmelerin ihtiyaç duydukları araçlara doğrudan satın almak zorunda kalmadan erişebilmeleri için giderek daha popüler hale gelen bir yöntemdir. Esneklik, vergi indirimleri sayesinde maliyet tasarrufu ve kiralama şirketinin kendisi tarafından sağlanan onarım ve bakım hizmetleri sayesinde kolaylık gibi muazzam avantajlar sunar. Bir filo kiralama sağlayıcısı seçerken fiyat, seçim, mevcut müşteri destek seçenekleri ve sunulan özelleştirme özellikleri dahil olmak üzere tüm yönleri göz önünde bulundurduğunuzdan emin olun, böylece bütçe kısıtlamalarınıza uygun bir fiyata tam olarak aradığınızı elde edersiniz. Info Araç Kiralama, bir aydan iki yıla kadar değişen esnek vadelerle geniş otomobil, kamyon ve inşaat ekipmanı yelpazemizde rekabetçi fiyatlar ve tüm sözleşme süreniz boyunca mükemmel müşteri hizmetleri sunar! Bugün şirketimiz hakkında daha fazla bilgi edinin. Arackiralama.info web adresinden bizi çevrimiçi ziyaret edin!

Bu yazıyı paylaşın:

Gizlilik Politikası
Bu site, hizmetlerini sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezlerden yararlanıyor. İnceleyin